Slidinėjimas Anykščiuose.

Taip išpuolė ,kad per šį ilgąjį savaitgalį teko su šeima apsilankyti Anykščiuose, tad ta proga išbandžiau ir Anykščių slidinėjimo centrą. Vis kokie pažįstami užsimena apie važiavimą tenai, tai parašysiu kas tenai per reikalas.

Pirmiausia faktai:
Yra dvi trasos. Pagrindinės slidinėjimo trasos ilgis – 250 m. ,o aukščio skirtumas – 40m. Viena trasa yra statesnė (sakykim juoda), kita daug paprastesnė ir tinkama šiaip važinėjimuisi ar mokymuisi.

Yra trys keltuvai. Pagrindinis – tabletės, kelia iki pat viršaus. Kelia pakankamai minkštai, tad problemų nėra (ne taip kaip Birštone, kur rodos nuraus kojas…). Taip pat yra kabliai, bet jie labiau pritaikyti slidininkams. Ir dar yra tiesiog vienas trosas, kuris kelia iki trekšdalio trasos. Kaip sakant mokyklinukams.

Kainos:
Antrd. trečd. ketv. 1val.- 10lt sekančios valandos -4lt. Vaikams iki 12m. 1val.-5lt. sekančios valandos -4lt.
Penkt. šešt. sekm. 1val.- 15lt sekančios valandos -5lt. Vaikams iki12m. 1val.-8lt. sekančios valandos -4lt.
Sezono bilieto kaina suaugusiems -250lt. vaikams -150lt. Bilietas galioja visą slidinėjimo sezoną.
Švenčių dienomis taikomi penktadienio – sekmadienio įkainiai.
(Paimta iš čia).

Slidinėjimo inventoriaus komplekto nuoma – 15-20lt/val. (kuo daugiau tuo mažiau). Visai dienai kaiuoja 70-80lt.

Už trasos:
Parkavimasis: Rasti kalną labai paprasta, jis pažymėtas visuose žemėlapiuose. Prie pat kalno yra aikštelė parkavimuisi, bet ji pakankamai greitai užsipildo. Tačiau aplinkiniai žmonės irgi siūlo parkingo paslaugas, tad prie pat trasos mašina pas žmones galėsite palikti už 5lt.
Apres Ski:
Kavinės (išties sunkiai galima jas kavinėmis vadinti) yra dvi. Vienoje teko bandyti valgyti, tai ir maistas ir aptarnavimas labai prasti. Tiesa visada leidžia ne itin prastą muziką, tai viskas ok.
Tuoletai dėja lauko, tad čia dar yra kur tobulėti :]
Taip pat yra vasarinių rogučių trasa. Tai ale rogutės ant bėgių, kur pats gali pasireguliuoti greitį. 5 nusileidimai kainuoja 20lt.

Na o dabar šiaip:
Taigi šiaip man labai patiko. Nėra nei ką lyginti su tuo prakeiktu Liepkalniu. Taigi kaip ir minėjau, labiausiai nepatiko tualetai ir kavinė. Taip pat girdėjau ,kad instruktoriai irgi nėra labai geri.
Na o dabar kas gerai. Mums iškrito išties puikios sąlygos – visą diena snigo, o temperatūra nenukrito žemiau -6C. Žmonių nebuvo tiek daug, kad trukdytų važinėtis, nors prie keltuvų eilės ir buvo, bet ne tokios ,kad pirštus nušaltum. Žinoma, palyginus leidimosi ir kėlimosi santykius, jie neatrodo labai patrauklūs – leidiesi 12s (be bajerių ar sedėjimų), lauki ir kyli ~4min. Bet patikėkite manimi, tai daug greičiau nei Liepkalnis.
Na bet man labiausiai patikęs dalykas, tai naktinis slidinėjimas. Trasos apšviestos puikiai ir žmonių šiek tiek mažiau. Kažkaip naktį slidinėt visur smagiau.

Na tai tiek.

Tagged

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: