New project…

Na va, niekaip neišeina rankų nulaikyti kokio dviračio nemeistravus, todėl jau griebiausi kito projekto. Kadangi noriu išbandyti kažką naujo, šįkart projektas šiek tiek kitoks – aliumininis “Motobecane” rėmas, truputis Shimano 600 senų graviruotų detalių, truputis Shimano 105, aerodinaminiai stipinai su “Novatech” stebulėmis (jos turi mašininius guolius/ kitaip pasakius, pasukus gali į tualetą eiti ir grįžus ratas vis dar suksis) ir t.t.

Klausimėlis tik va dėl dažymo. Per savaitgalį nuėmiau bjaurų buvusį sluoksnį ir matau ,kad atrodo visai neblogai. Bet čia tikriausiai tik man, o šitą dviratuką turbūt teks parduoti, tad dar galvosiu. Pradinis planas buvo žydros/rudos/baltos derinukas. Na žiūrėsim kas čia bus…

Tagged

2 thoughts on “New project…

 1. Benskis says:

  O man idomu, novatech stebules visos su masininiais guoliais ? idomu pasidare :)

  • Justinas says:

   Ne, tikrai ne visos. Apskritai visos Novatech yra daugiau mažiau “ekonominės” klasės, nes jas gamina Joytech, gaminantis ir labai pigius hubus. Tačiau kiek teko skaitinėtis, tai šiektiek geresni hubai už tokios pačios kainos Shimano ir pnš.
   Fuji parduotuvės kataloge mačiau trekines Novatech stebules, tačiau man rodos jos yra su paprastais guoliais. Tiesiog tie guoliai yra daug rimtesni ir sukelia net mažiau trinties nei mašininiai. Bet jie nėra tokie sandarūs, tad nelabai tinkami važinėtis lauke.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: