New stuff…

Savaitgalį teko truputėlį paturistauti (jau seniai šiaip lauke miegojau) ir užturėti kelis naujus dviratukus.

Paturistavom tai sakyčiau labai gerai. Aš aišku nepasiruošęs buvau, net miegmaišio nė kart nebandęs (kaip vėliau pasirodė, tai nebuvo į naudą), bet šiaip visai patiko. Vietą irgi susiradom tobulą. Prie upės ir visai gražiame miške.

Na o ryt išbildėjom dviračių. Dėja bet pasiūla nebuvo tokia labai didelė plentinukų/sportinukų (kurie mane labiau domina), nes tiesiog buvo išpirkti, o jų ir šiaip neperdaug užveža. Bet kažką pačiuose užkampiuose suradom. Vienas paremontuotas tikrai eis į pardavimą. Bet va “to to” sau sakyčiau neradau. Užtat apžiūrėjau smėliasrovę ir jau jai taupausi, tai bus rimtesnis pirkinys vasaros pradžioje.

DBS Internationale su RX100 grupe.
Nors pirmą kartą apturėjau velą su integruotomis stabdžių/bėgių rankenėlėmis, bet nepasisekė ,kad jos iš skirtingų grupių (RX100 ir Sora). O kadangi tokios rankenos labai brangios, tai dar klausimas ar eis kąnors surasti. Na bet žiūrėsim. Pirma šio velo laukia profilaktinis pravalymas.
Šiaip aparatas smagus – dalys palyginus neblogos ir puikiai tinkamos miestiniam niokojimui, o rėmas labai standus (CrMo Double Butted…).

Hercules Monte Carlo.
Gražus spalvų derinys, o iš tokių įdomesnių dalykų, tai raudoni stipinai. Taip pat kas man patiko tai aukštafalngės Maillard stebulės, lengvi Weimann ratlankiai. Tik grupė Sachs Huret ,kurią reikės taip šiektiek atjaunint ir šiaip daug smulkmenėlių patvarkyti. Bet va jau nuėmiau daugelį visų tų lempų, sparnų ir kitokių nereikalimybių, tai iškart daug sportiškesnis. O pats rėmas irgi CrMo ir pakankamai standus. Puikiai tinkamas daryti fiksui.

Tai va žiūresim kaip bus…

Tagged

One thought on “New stuff…

  1. shortless says:

    is kur tu tokiu trauki? :D

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: