My bikes and me…

Šiandien daugiau mažiau damušiau tvarkytis savo namuose esantį dviračių ūkį. Jį kolkas sudaro keturi pilni dviratukai, nors dar stovi vienas projektas be ratų, keli kiti paprasti dviračiai užgrūsti garaže, o TrashCan tikiuosi greitai lakstys po miesta su Juozu.

Taigi daugiau mažiau visi gavo po šiokį tokį update.

Bullit’as:
Gavo stabdžius ir baltas kaladėlęs. Reikia fiksui stabdžių, reikia… Dar artimiausiu metu gaus ir naują galinį ratą su normalia padanga, kad būtų drąsiau skidint.

Hercules:
Buvo pilnai išrinktas, išvalytas ir perrinktas. Gavo daug tepalų, naujas padangas, atnaujintus šarvus, stabdžių kaladėles, visus trosus ir sėdynę. Liuks besisukantis dviratukas gavosi. Atrodo nepalyginamai geriau nei man jį parsivežus savaitgalį.

DBS Internationale:
Taip pat visas išrinktas ir išvalytas. Sutvarkiau užsikirtusią rankeną, persukau vairą nauja juosta, išvedžiojau naujus trosus ir t.t. Rėmas man labai patinka, nes super standus ir dydis geras. Nors toks truputį apleistas atrodo, bet ,sakyčiau, taip ir turėtų būti.

Motobecane LittleBastard:
Buvo perkeltos stabdžių rankenos ir uždėta nauja sėdynė – legendinė Brooks. Hmmmm… Pirmieji įspūdžiai nekokie, tad klausimas ar ilgai ji čia pasiliks, bet gal dar gaus antrą šansą.

Dviračių tikrai daug ir tikrai perdaug, nes kai jų tiek yra tai jau trukdo pradėti naujus projektus ir užbaigti senuosius. Būtent todėl trys iš šios ketveriulės eis į pardavimą. Hercules tikrai eis, nes sudaužė ekraną mano laptopui, Bullit’as eis nes noriu pradėti naują fiksuotą projektą, o kurį iš likusių pasilikti dar neapsispredžiau. Žinoma LittleBastard atrodo geriau ir komponentai ten super, bet supratau, kad aliuminis ne man ir žymiai labiau prie širdies yra plienas… Na dar galvosiu…

Tagged

8 thoughts on “My bikes and me…

  1. O tu, ekologe, svajojantis apie porsche, brangiai kainuoji? :)

  2. Tomelis says:

    super projektai…
    gal butu galima suzinoti, dar neparduotu, dviraciu kainas? :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: