Garage…

Tagged

7 thoughts on “Garage…

 1. Jurijus says:

  Rašei, kad visada susikaupia krūva nereikalingų, bet išmest nenorimų detalių. Gaila, kad toli esi – o tai užlėkčiau su dviratuku detalių, kad pasidaryt patobulinimus savajam vokiškam komuteriui (turbūt už patrauklią kainą?)
  Beje, ar yra logikos mano pamislijime – BB pas mane yra ant sriegiaus paprastas turbūt (neardžiau), ašis ant kvadratuko. Turgelyje mačiau pirkt ašių kvadratukų, bet buvo ir dviejų tipų tie tokie komplektukai uždari. Tai va. Dviratis ne pirmos jaunystės, todėl ir klausiu, ar verta užsiknist beieškant tinkamo bb, ar tiesiog senovišku būtu sukišt ten guoliukus, užsukt įvorikes?
  O šiaip visai domintų, po kiek švaistikliai (kokie nesunkūs, bo pas mane storas plienas) pas tamstą+žvaigždė?

  • Justinas says:

   Sveikas Jurijau,
   kas geriau, tas už patrauklią kainą, kas blogiau tas ir 4free ;] Švaistiklius jau vakar aliuminius atidavaiu ir tik plienas likęs :]

   O BB tai nieko blogo ne kasetiniai (kasetiniais vadinami tie uždari). Normaliai sutepus, jei reikia pasikeitus guoliukus ir gražiai užveržus viskas puikiai ir ilgai sukasi. Aišku kasetės nereikia nei reguliuoti, nei tepti, o purvas jai ne toks didelis priešas, bet aš asmeniškai nebijau ir paprastų BB ir juos daugiausiai naudoju :]

   Asmeniškai jau dvi kasetes pas mane yra mirusios per keletą mėnesių nuo naudojimo pradžios, tai joms didelės simpatijos nejaučiu :] Aišku aš pigiausias ir renkuosi.

 2. Jurijus says:

  Ačiū už naudingą informaciją. Galbūt, būdamas kada Vilniuje, užsukčiau. Dabartinis atviras BB labai kažkaip “žirnius mala”. Lyg ir gerai sukasi, negirgžda, bet taip nelygiai. Todėl ir sugalvojau, kad reikia dviratį patvarkyt. Švaistikliai, kaip minėjau, sunkūs plieniniai, neišvaizdi did.žvaigždė, ant kurios negaliu uždėt apsauginio rato, tad tenka kelnes saugoti su skalbinių segtuku (į darbą privalau eit ilgom kelnėm, draudžia šortus).
  Dar vienas klausimas ant pabaigos, toks riebus: Mačiau turguj BB ašis parduoda, su gumbukais guoliams. Sakau, ar ant rusiško tiks? Sako, tiks. Bet ta ašis trumpesnė už rusišką šplintinę. Aišku, kvadratukiniai švaistikliai užsimauna su atstumu (ne tiek smarkiai užlipa ant kvadratuko), tai lyg ir teisybę sako prekeivis. Bet tas tarpas tarp gumbukų irgi truputį truputį skirias. Tai ką gi tokiu atveju daryt? Bo neskaitant vokiško dviračio, dar turiu ir baltarusišką seną Mynską ar Aistą. Žodžiu, yra mintis rusišką perkomplektuot su ta ašim. Ar čia vis tiktai yra svajuko dramblionės, nevertos užsiimt?

  Šiaip jei ką, mailas tikras (nu tas, j.krebute)

  • Justinas says:

   Nelabai supratau kas tie gumbukai, bet ašių būna labai skirtingo ilgio ir jos ilgį teoriškai reikia atitaikyti pagal žvaigždes. Čia ilga teorija tad nepriaiškinsiu ;]

   O kaip su Minsku tai nežinau, nes pats su tokiais nedirbau, bet ten gali sriegis dar skirtis. O pačia ašį tai galima atitaikyti kad ir kaip bebūtų, tik atstumas tarp guoliaviečių (išplatėjimų ant ašies) turi būti toks pats kaip ir buvusios ašies.

 3. Jurijus says:

  Bingo! guoliavietė (išplatėjimas ant ašies) yra kaip tik tas mano pavadintas gumbukas! Teoriją pagal žvaigždes žinau iš patirties, ir kas būna, kai neatitaikai. :)

 4. martynas says:

  matau graziai susitvarkes.
  big up!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: