brown sugar…

Štai išriedėjo ir dar vienas subtilesnis aparatas iš mano garažėlio. Irgi pilnai iš dalių atskirų surinktas, perdažytas, perdarytas ir t.t. Nors pirminis planas buvo balta spalva, dėja teisingo atspalvio nebuvo ir reikėjo pasirinkti kitokią. Taip ir atsirado pagaliau proga panaudoti šokoladinį atspalvį, kuris man visada patiko. Jis nėra hipsterinis reikalas, o atrodo labai elegantiškai, nerėžia akių ir šiaip šilta spalva padaro dviratį malonesnį.

Dviratis sakyčiau gavosi labai smagiai riedantis, visos detalės rimtos ir reikalo niekur negadina. Bent man bendros išvaizdos atžvilgiu tai vienas gražiausių dviračių iš mano garažėlio išėjusių ir labai tikiuosi gerai prilipsiantis naujajam šeimininkui.

Kaip visados feilinu labai su nuotraukomis. Technikos yra, bet na nei akies, nei pirštų neturiu. Tad išties gyvai vaizdas dar geresnis. Ypač fainas rėmas, kurio trumpa bazė padaro jį labai vikrų, ilgesnė šakė suteikia konforto, o Cr-Mo vamzdžiai tvirtumo. Lugs’ai su širdelių formos graviūromis irgi suteikia išskirtinumo.

Jei ką, visos nuotraukos yra išdidinamos ir galima geriau įsižiūrėti į smulkmenas. Tai toks tas rudasis cukrus, ar šokoladas, ar karamelė, ar saldainis… kaip kam labiau patinka. Svarbu ir važiuoja ir atrodo labai gerai :]

Tagged ,

6 thoughts on “brown sugar…

 1. Martynas says:

  Tikras grazuolis! Saunuolis, gerai varai, o kai prisiruosiu tureti stiliova dvirati pas tave kreipsiuos.

 2. juoza says:

  bene graziausias :) puikus darbas, sveikinu :)

 3. Kipras says:

  dviratis tai super, bet aš iki šiol nesuprantu, kodėl tu nenupjauni ir nenušlifuoji tų visų simpleksų, trosų, perjungėjų rankenėlių laikiklių, juk singlespeed būdingas minimalumas?

  • Justinas says:

   Minimalumo čia ir tai per akis. O kam nušlifuoti? Juk tai baisiai padidina dviračio universalumą, suteikiant galimybę betkada jį paversti plentinuku ar kokiu įdomiu hibridu, kur visi tie išsikišimai bus reikalingi. O dviračio grožis susideda tikrai ne tik iš išvaizdos, bet ir jo praktiškumo.
   Šiuo atveju apskritai vieninteliai du dalykai, kuriuos nuimti būtų buve galima galinio simplekso laikiklis ir perjungėjų laikikliai. Tad nieko pjaustyti nei apsimoka ir tai visai nepagerina jokiu atžvilgiu pačio dviračio, kadangi viskam būnant tamsesnio vienodo atspalvio tai nė neišsiskiria pakankamai ,kad trukdytų akiai.

 4. Šaras says:

  Ei, tai štai kuo pavirto veloshaufas:) nu neblogai:)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: