nėra ką rašyt…

visai nėra ką rašyt, bet reikia juk… tai tokią mišrainę pavarysiu:

Kaip visada nepamirštam, pirmąjį mėnesio sekmadienį RetroSpin’as. Jau trečiasis… Kam detalių trūksta, kas kokių įdomesnių dviračių pažiūrėt ar pabandyti norit, tai kaip visados turit puikią progą.

RetroSpin Facebook>>

Po truputį klijuojasi Honda. Pirmi išvarymai iš garažo. Visai nebėra laiko su ja dirbti, nes Enduro reikalauja dėmesio, darbas spaudžia ir dar įvairiausi mokslai prasideda. Bet gražus motociklas man, gražus. Dar jei rankas tiesesnes turėčiau, tai ir važiuojantis būtų… Šito dar nebaigiau, o jau apie ateities projektą mąstau. Ech…

Pagaliau pradėjo riedėti ir keli įdomesni dviratukai. Tokie truputį akį traukiantys, tai smagu. Bus abudu RetroSpin’e jei kas pačiupinėti norėtų. Bianchi tuo tarpu dar tvarkomas. Dėja tikriausiai abudu šie iškeliaus kur nors, nes reikia prakeiktos valiutos už visus kursus susimokėti – AutoCad, Animacija, Skaitmeninis piešimas ir t.t.

Dar ėmiau ir pažaidžiau su Photoshop’u. Irgi sritis kur reikia man pasitempti. Fotoaparatų krūvos, bet tinginystės dar daugiau. Reik kad kas gerai į užpakalį įspirtų. Na bet susiimsma ir eisma pleškint. Vis dėlto jau nebe studentas (keistas, keistas jausmas ta Rugsėjo 1d…) tai reik pradėti realizavimo procesą savęs… tik neaišku pro kur…

Tikriausiai nedaug kas pastebėjo, bet toje pirmoje nuotraukoje ir mano dviratis yra… Na juk visai gražus dviratis…

Pabaigai noriu pasidalinti bendru savo noru su Clone Trooper’iu. Na vieną dieną…

Tagged , ,

4 thoughts on “nėra ką rašyt…

 1. Pavka says:

  Smagu matyt, kad Honda jau įgauną formą :) Iš tiesų gražus motociklas. Beja, ar galinę dalį (ant kurios tvirtinasi žibintas) paliksi aptrauktą oda ?

  Gal čia ne visai vieta tokiems klausimams, bet …

  Susidomėjau tavo Winora dviračiu. Nežinau, kaip aš atrodyčiau communtindamas su TT rėmu, bet gražus jis man. :) Žiūrinėjau internete, bet info. apie jį neradau. Gal čia net ne Winora? Tuo labiau, kad jie lyg ir TT rėmais pasigirt nelabai gali. Čia nuotraukoj, kaip suprantu, yra 700 šakė? Kažkodėl atrodo, kad rėmas 650 šakei, nors ir 700 žiūrisi gražiai. O taip ar patogus? Koks pačio rėmo dydis? Jaučiu, kad 180cm ugiui gali būt šiek tiek per didelis. Jeigu bus renginy, norėtusi detaliau apžiūrėt, gal net įsigyt, jeigu kaina bus prieinama :)

 2. Justinas says:

  Paliksiu viską kolkas aptraukta oda. Susiglamžę, bet man gražu. Ir netrauks taip visokių vaikų užsėst mieste :]

  O winora jo, Retrospine bus ;]

 3. Martynas says:

  nežinojau, kuriame poste numesti, tai metu čia:

  jeigu dar nematęs.
  patiko šitas

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: