weekend with the welder…

Šiek tiek prisėdau garažėlyje padirbėti prie cafe. Daug užtrukau, nedaug ką padariau, bet supratau dar vieną dalyką kodėl vat patinka man šitas reikalas. Sėdėjau sau ir iš metalo gabalo padariau dėžutę akumuliatoriui. Atrodo kas čia tokio? Bet tada pagalvojau kad tą šiais laikais mokėtų padaryti tik kokie 0,1% iš visos vakarų pasaulio populiacijos. Nes juodo rankų darbo nei atlikti nei mokytis daugelis mūsų kartos žmonių nebesugeba… Taip pagalvojęs nuėjau ir įsivedžiau suvirinimą į savo skill’us LinkedIn’e.

Na va. Visokių smulkmenų prie Cafe Pridariau. Esminis pakeitimai išvaizdoje – bandžiau truputėlį visą reikalą papiktinti. Vasara surinktas pirmasis primetimo variantas buvo tinkamas tam metui, tačiau važinėti Enduro pagalba jau išmokau, todėl nusprendžiau kad geriau iškarto ir imtą tą truputėlį ekstremalesnį variantą.

Viskas prasidėjo uždėtu clip-on vairu. Tai vairas kuris sukasi tiesiai prie šakių. Dabar uždėta aukščiausioje pozicijoje, tačiau išties tai jį galima leisti dar žemiau, kol visai iki bako atsigulsi.
Kitas pakitimas, tai išmestas spidometras. Centrinėje konsolėje pasidariau tvirtinimą tik tachometrui, kuris turėtų būti išcentruotas ir manau taip sudarys neblogą vaizdą iš vairuotojo pozicijos. Tiesa spidometro vis tiek kažkokio reiks, tad arba bus kur nors žemyn nuleistas, arba tiesiog dviratinį uždėsiu.
Šiuo metu uždėjau traktorinę lempą priekyje. Patinka man ir spalva ir lešis. Tiesa kaži ar išeis ją padaryti pakankamai funkcionalią. Na bet pradžiai, kol kito varianto nelabai turiu.
Na ir dar čia pridaryta visokių smulkmenų kurių nesimato.

Kaip ir visados, pagrindinė ir labiausiai stabdanti bėda – elektra. Aišku liko dar nesuskaičiuojama galybė ir kitų darbų, bet dėl jos labiausiai galvą skauda. Gerai ,kad Juozas čia kaip visada pasiruošęs padėti ir man akmenį nuo kupros nuėmė…

Tagged ,

3 thoughts on “weekend with the welder…

 1. juoza says:

  pajudes pajudes ta elektra tuoj ;)

 2. Laimonas says:

  Pagirtinas darbas! Tik sėdynė nesižiūri ;)

  • Justinas says:

   Sutvarkysim, sutvarkysim tą sėdynę vos tik atšils. O tai reik iš stiklo pluošto daryt ir ten kvapelis toks, kad… Bet dizainą patobulinimui jau turiu :]

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: