London’as

Savaitgalį teko pabuvot Londone. Ne kaip dažnas lietuvis, aš šiam mieste dar nesilankęs nė karto. Šį kartą irgi pabuvojau tik kelias dienas, todėl jokių muziejų nelankiau, o apibėgau tik įdomesnes miesto erdves ir reiškinius. Muziejuose tik pasižymėjau kas ir kaip, kad kitą kartą atlėkęs jau galėčiau pravaikščioti juose nuo ryto iki vakaro betyrinėdamas dinozaurų kaulus ir pnš.

Taigi ką tikrai norėjau pamatyti, tai London’o gyvenimą. Todėl pirmu numeriu nutarėm aplankyti turgelius. Pirmiausia gavau paragauti Camden turgaus. Šis turgus įkurtas senose arklidėse, kuriose pilna bronzinių arklių skulptūrų. Viskas labai tvarkinga, meniška. Kažkaip atrodo per gerai kaip turgui…

Kas man patinka tokiose vietose, kad čia ne taip kaip Lietuvoje, gali ateiti po turgų pasivaikščioti ir pasižiūrėti visokių įdomybių. Ant kiekvieno kampo paragauti visų pasaulių virtuvių maisto – kinietiškų, thai, itališkų… be jų dar pilna ir gurmaniškų stendų su spalvingais cupcakes, vyne troškintomis mėsomis ir t.t.
Tad viską apžiūrėję užkandom kinietiško maisto. Ir skanu, ir pigu ir vaizdas puikus. Aišku visuomet prisistato ir begalė draugų.

Kitą dieną paėmėme Portabelo turgų žymiajame Nothing Hill’e. Čia vėl maistas, sendaikčiai, fake drabužiai, vintage ir t.t. Na ką čia aš rašinėsiu.

Aišku, netikėčiau aš magija, jei nuvažiavęs į Londoną neaplankyčiau ir Hario Potterio vietų… 9 3/4 perono, alėjos iš Deathly Hallow. Pasirodo yra ir burtų lazdelių parduotuvės… Sunkiai, bet susivaldžiau neįsigijęs. Nusprendžiau geriau kada pats pasidarysiu :]

Na ir prieš pat išvažiuojant užlėkiau į “look mum no hands” kavinutę. Užlėkiau todėl ,jog nete perskaičiau, jog pirmąjį mėnesio sekmadienį tenai būna dviračių dalių turgelis. Bet ir šiaip pirmą kartą lankiausi kavinėje/dirbtuvėje. Vieta labai superinė – ir atmosfera, ir dekoras, ir žmonės – visi spinduliuoja dviratine dvasia. Nors buvo sekmadienio rytas ir kaip reikiant pasnigę, tačiau ir kavinėje ir šalia jos pilna žmonių. Pats iš turgelio irgi grįžau netuščiomis. Aplankyti rekomenduoju!

Buvo ir daug kitų aplankytų vietų, pamatytų dalykų, bet nėr čia ką daug rašinėti, nes Londone mažai kas nebuvęs ir tikrai už mane daugelis daugiau žino. Tiesa, nespėjau nulėkti į “Ace Cafe”, na bet ją irgi atidėjau kitam kartui…
Tai tiek.

Tagged , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: