dirty hands…

Kažkaip senai rašiau, o žmonės vis tiek eina ir skaito. Šiek tiek gėda. Na bet ,kad nelabai yra ką pasakot. Tiksliau, nelabai ką, kas sutelpa šio blogo rėmuose. Todėl manau kažkada artimiausiu metu imsiuosi pertvarkų ir atnaujinsiu ir išvaizda ir tematikomis. Dabar vis daugiau dėmesio skiriu start-up idėjoms, piešimui, dizainui, tad į tokias puses viskas ir išsiplės. Tik reik programerį dabar kokį susirast puslapiui…

Na o dabar prie darbų.

Taigi dalykas prie kurio dirbu pastarąsias kelias savaites – sėdynę. Kadangi praeitas variantas dėl kelių mano klaidų nebuvo labai vykęs, nusprendžiau nedaryti sau išlygų ir padaryti daiktą kokybiškai. Taip pat nusprendžiau nepatingėti ir padaryti viską iš metalo. Tai nepalyginamai sunkesnis kelias nei stiklo pluoštas, o rezultatas tikrai nebus toks geras, nes reikia būti rimtu skulptoriumi, kad išgautum norimas formas ir apvalumus ir skardos lakšto. Tačiau stiklo pluoštas visada man buvo kažkokia dirbtinė medžiaga, netinkanti klasikiniams motociklams. O nors su metalu dirbti ir nemoku, bet viskas yra tik laiko, valios ir noro klausimas, tad laikas buvo baigti zyst ir eit dirbt.

Aj, čia dar Juozas prie elektros sukas.

Taigi pirmiausia pasidariau modeliuką iš popieriaus. Taip sužinai kokias formas iš metalo reikės išsipjauti. Aišku, viskas yra labai apytiksliai ir vėliau laukia daug daug darbo to pasekoje…

O tada pjaustai, pjaustai… ir pjaustai, pjaustai… ir lankstai, lankstai… ir virini, virini… Ir aišku niekas nesueina, skylės didžiulės, išlenkimas netoks… Bet svarbiausia susiimti ir nenusispjauti.

Kadangi kažkokios rimtos įrangos neturiu lankstymui (net plaktukų padorių…), tai kad išvengti lūžių nepavyks žinojau iš anksto. Nusprendžiau to ir nebandyt paslėpti, nes šiek tiek plokštumų gal net geriau derinsis su baku. Darbas dar nebaigtas žinoma, laukia daug virinimo dar, integruota lempa ir panašūs dalykai. Kaip bebūtų keista, nuotraukose gal blogiau atrodo nei realybėje, nes per tuos atspindžius kreiva atrodo. Na bet bus matyti galutiniam variante kaip kas.

Tagged

3 thoughts on “dirty hands…

  1. juoza says:

    super! lb grazu

  2. Robertas says:

    nice! man visai patiko! keep going ir nepamirsk media ideti :)

  3. Justinas says:

    Bus video kai užvedinėjat pirmą kartą viskas susprogs. Oj bus geras video :] Ne taip jau ir užilgo galgi net…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: