business time is coming…

Kol galvoju kaip čia perdaryti blogą ,kad jis atspindėtų daugiau mane dominančių sričių, sakau reik įmest keletą startup’ų idėjų iš ankščiau. Kartais būna taip ima ir šauna ,kad į galvą, tai reik greitai ją užsirašyt ir truputėlį prabrainstormint. Dabar jau bandau koncentruotis ties viena, bet blogas tam ir yra, kad sekčiau pats save. Tai kad šitos niekur nedingtų…

Taigi bandom save realizuoti. Kuo toliau, tuo stipriau. O tai velnias, kai jau pabodo…

Tagged

6 thoughts on “business time is coming…

 1. juoza says:

  nu cia kazkas tikrai naujo ir netiketo…

 2. Sveikas, sveikinu su tokiu uzsidegimu ir sekmes kuriant versla!!
  Noriu prikisti savo 2 centus ir pakomentuot idejas. Pirma ideja skamba sauniai, is pradziu kai perskaiciau galvojau kad cia tas pats Google Maps, kuo cia skirias ir kodel isvis kazkas turetu apsilankyt. Bet praleidau esmini punkta jog pagrindiniai objektai bus suzymeti kitu zmoniu ir manau, kad tai genialu! Praktiskai visi turizmo saltiniai apraso tik pagrindinius objektus, kurie is dalies ir taip visiem zinomi. Manau pats tikrai naudociau sita paslauga, nes dabar norint surast kokiu idomiu marsrutu, tenka landziot interneto dziunglese ir po truputi bandyt atkapstyt kokybiskos informacijos.
  Potencialia problema matau tik tokia, kad kaip is pradziu itikinsi zmones kelt marsrutus naujoj svetainej? Be marsrutu, nebus ir lankytoju. Be to, kaip uztikrinsi kad marsrutai geri, normalus, idomus, o ne siaip isgalvoti, kad papokstaut. Manau sita problema galima issprest naudojant reitingu sistema, kur zmones reitinguotu marsrutus. Zodziu, ideja manau tikrai gera ir susilauktu populiarumo, bet tik tokiu atveju jei sugebetum sukelt daug kokybisku marsrutu.

  Antra ideja skamba idomiai, bet manau, jog nepavyktu vien del istatymu. Tokie gigantai kaip Apple, EMI ir pan. juk neleidzia tokio dalinimosi tarp irenginiu, del to manau butu problemu. Ypac kai Apple, Amazon ir kiti zaidejai varzosi sitoj rinkoj ir teigia lygiai tokia pacia paslauga. Bet as aisku neekspertas ir reiktu pasikonsultuot su tuo ismananciais zmonem.

  • Justinas says:

   Sveikas Karoli,
   Dėkui už komentarus! Oj, bet čia žinok ne tie dalykai prie kurių diskutuoti verta. Tai kas šituose .pdf matosi yra tik labai labai maža dalis. Čia kaip ir parašyta, yra tik užsirašytos idėjos tuo momentu ,kad jos niekur nedingtų. Kadangi prie jų neapsistojau, tai visų likusių užrašų, pastabų ir panašių dalykų nesurašiau. Bet šias tavo pastabas irgi panagrinėję esame.

   Po to tik kai imi aiškintis, paaiškėja visokių įdomių dalykų, visokių įdomių kitų įrankių. Maršrutų sudarymas čia netgi nėra labai didelė problema galiausiai, nes buvome sumastę ne vieną būdą kaip tai inicijuoti, skatinti ir pnš. Galiausiai tokių paslaugų crowsourcinimas yra labai realus dalykas, kuris tam tikrais atvejais netgi galėtų leisti užsidirbti vartotojui. Damn, tuok kai užsivesiu. Gal geriau nereik :] Tiesa sakant kai pasirodys Google Googles akiniai, daugelis šių paslaugų virs visiškai realiomis. O Google žadėjo juos paleisti jau net šių metų pabaigoje! Bus labai įdomu pamatyti ar virtuali realybė taps kasdienine dalimi gyvenimo… Va ir nusisvaigau… :]

   O dėl antros, tai ji žinok yra “legališkesnė” nei atrodo. Šiuo metu “Spotify” Amerikoje daro labai panašų dalyką, tik esmė ta, jog nors gali atsisiųsti bet kokią muziką nemokamai, jei nori jos klausyti savo nešiojamam playeryje, turi susimokėti. Kitos Cloud paslaugos siūlo dar visokius kitokius įvairius variantus. Viena iš didesnių esmių (tik viena iš visų) šios idėjos buvo ta, kad reikia sukurti įrankį Viral tipo atlikėjams savo muziką parduoti greitai ir pelningai, nemokant Apple ar Amazon tų išties didžiulių mokesčių nuo kiekvienos dainos. velnias, vis tiek išsiplėčiau.

   Na bet palauk, dabar kaip minėjau bandau susivaldyti ir koncentruotis ties viena. Tai va ten jau prašysiu ir pastabų ir patarimų ir iškeikimų labai :]

 3. Aisku, na taip, cia tik pavirsiu pajudinau ir tiek. Siaip tikrai idomiu pokyciu vyksta IT pasaulyje, pats dabar istojau i marketingo kursa UK, bet bandau perstot i Software Engineerng vien tam, kad ateity galeciau prisidet prie kokio tai crazy projekto! =) Mano svajone taip pat yra sukurt technologiju start-up’a. Bet kokiu atveju, sekmes tau!

 4. Jurgis says:

  Independent artists gali fuckinti record leiblus naudodamiesi bandcamp.com. Turbūt girdėjai apie tokį, ten prodiuseriai gali įdėti gabalus parsisiuntimui nemokamai arba juos pardavinėti (bandcampas ima 10-15% nuo pardavimų). Klausytis browseryje nenusipirkus galima kiek nori kartų bet kokio gabalo.
  Tai tavo startupo variantas būtų bandcampas + cloud service..?

  • Justinas says:

   Sveikas Jurgi,
   tai ne tik bandcamp kaip žinom tai siūlo, daug kitų panašių būta. 10-15% yra pakankamai daug kai pagalvoji, netgi grėsmingai arti iTunes imamai maržai. Viena iš esmių yra sukurti erdvę būtent viral artistams labai greitai įsisavinti galimas lėšas sukuriamas jų kūrinių. Tai padaryti be prodiuserių pagalbos. Apskritai, per ateinančius 10 metų prie interneto prisijungs papildomi 3 milijardai žmonių. Kiek daug tai talentų garantuoja?!?!?! Ir greitam to išnaudojimui reikalingi tokie įrankiai. O esant tokiam kiekiui vartotojų manau ,kad vienintelis tarpininkas tarp kliento ir artisto bus turi būti toksai produktas, praleidžiant šiuo metu esančius kitus tarpinius žingsnius, kurie tiesiog nesugebės susidoroti su tokia talento pasiūla.
   Plius, negalima sakyti bandcamp + cloud service. Taigi čia tiek skirtingų technologijų, interfeisų ir t.t. Viskas yra visko kopija, bet smulkmenos, dizaino (ne išvaizdos) akcentai ir daugelis kitų iškart nematomų dalykų suteikia tiems produktams išskirtinumo. Imant tiesiog bendrąjį produkto pavadinimą negalima lyginti jo su kitais. Taip ir šiuo atveju, pvz. vietos taupymas yra technologija kitur nenaudojama ir t.t.
   Šiaip ar taip tikiu ,kad muzikoje cloud paslaugos ateis tikrai labai greitai, bet šiuo metu kokybiškus produktus siūlo tik rinkos gignantai (itunes, google, amazon) ir dar gerokai mokamai. Tokie kaip Spotify yra ribojami geografijos ir neturėjimo galimybės jau dabartinę savo biblioteką persikelti į debesį, kuris būtų ne tik tavo kompiuteryje, bet ir nešiojamuose įrenginiuose. Na ir t.t. Nematau daug prasmės dabar tai aiškintis, bet jei kada pitchinsiu šitą reikalą, labai lauksiu klausimų. Kol kas to nesiruošiu daryti kaip parašiau :]

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: