plaktuvė 1…

Na ir vien šiek tiek suplaktų reikalų, nes nė vienas nenusipelno pilnų postų.

Ko tais pradėjus daugiau rašyti apie kitus dalykus ir atsisakant darytu pagal užsakymą, išgirdau pergyvenimų ,kad Justinas dviračius pamiršo. Bet nepamiršo Justinas dviračių tikrai, tiesiog pasikėlė lygi ir dabar jau su bet kuo nesiknisa. Tad kelių mėnesių bėgyje pamatysite keletą tikrai įdomių, truputėlį išskirtinių projektų.

Hondos darbai darbeliai verda, vis kokia smulkmena didesnė ar mažesnė išlenda. Nieko keisto išties su mano kreivom rankom. Na bet išties tai esminis reikalas liko tik elektra ir bus brum brum brum. Arba vienas didelis BUM.
Gal net ir vaizdas jau visai geras darosi, turint omenyje pasibaigusi biudžetą. Ta proga iš senų parolono gabalų likusių nuo ofiso kėdžių, faneros gabalo, odos atraižų ir lipnios juostos susimontavau “pagalvėlę”. Labai jau kieta, bet sakykim ,kad taip ir turėjo būti.

Na dar keletas geresnių užmatytų reikalų…

Kristijonas pasidalino labai gera trumpų filmukų serija apie kopijuojančią visuomenę. Ir naudinga ir išsamu. Ir šiaip gražiai vizualiai padaryta. Trumpai apibudinant čia yra pasakojama kaip kopijavimas inicijuoja inovacijas, kas yra originali kūryba ir visa su tuo susijusi istorija.

Likusios filmo dalys čia.

startupsthisishowdesignworks.com – šiandien HUB pabublikavo labai gražiai padarytą ir naudingą aprašymą kas yra dizainas ir kas yra geras dizainas. Manau daug kam įdomus reikalas.

Na ir užbaigimui prieš miegą gražios nuotaikos reklama, su gražiu motociklu ir gražia mergina…

…ir nemirštantis Johny Cash’as. Labos…

Tagged , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: