finish line (hope so)

Pagaliau atkeliavo paskutinės Hondos dalys. Nakčia viską sudėjau viską į komplektą, o iš ryto jau žadinau kaimynus burzgimu. Dėja nepavyko pasivažinėti, nes nors burzgia kaip nežinia kas, galios kažkodėl nulis. Tikiuosi problema nebus didelė ir su begalę ardymu nereikės prasidėti. Būt šaunu dar prie rudens lapų fotosesiją padaryti ir filmuką susukti.

Hondai einant į pabaigą jau pradėjau ir apie naują projektą galvoti. Kadangi Honda yra toks bandomasis triušis (pirmasis motociklas), tai jai neteko nei daug idėjų esančių galvoje, nei didelio kruopštumo. Sekantis projektas jau turėtų būti žymiai aukštesnio lygio visais atžvilgiais ir atspindėti daug įdomesnę dvasią/idėją/požiūrį. Na o Honda bus visalaiką besikeičiantis ekspermentų arkliukas.
Deja, deja, galvoje verdant gausybei idėjų, ėmė ir užsilenkė mano patikimasis darbinis arklys Suzukis. Po tiek kilometrų jausmas lyg sužeisto draugo. Tad tenka visus tolimesnių projektų planus atidelioti, nes čia laukia daug daug darbų ir išlaidų… Tikiuosi tik ,kad greitai Honda riedės ir bent truputį dar šį sezoną kelio alkį numalšins.

Tagged , ,

4 thoughts on “finish line (hope so)

 1. Marius says:

  Domėdamasis dviračiais užklydau į šitą blogą. Tada atradau cafe racer’ius ir ne tik. Labai patinka šitas atradimo jausmas. Įdomu sekti kaip šitas projektas (ir kiti) vystosi, pačiam įkvėpimo atsirtanda. Sėkmės ;)

 2. Justinas says:

  Ačiū Mariau! Tikiuosi laiks nuo laiko vis kokiu projektėliu ir toliau atradimo jausmą bent truputį pažadinti.

 3. Voitech says:

  Labas Justinai,
  peržiūrėjau visą tavo Hondos prikėlimo darbo eigą. Galiu pasakyt tik vieną: Malačius!
  Aš vakarais po darbo darau panašų daiktą, tik iš kiek galingesnio CB650, tad tą progą norėčiau paklaust sėdinę siuvaisi kažkur Lietuvoj, ar parsisiuntei iš kokio eBay’jaus? Taip pat superiniai atrodo tas dailus metalinis uzpakaliukas. Ji valcavai pats, ar tau kazkas padėjo. Aš irigi tokio noriu ir mastau kaip jį pasigamint minimaliom sąnaudom.
  Jei nesunku, pasidalink infomacija ir patirtim į el. paštą.
  Ačiū.
  Beje, būtų smagu kada nors kelyje susitikt… :)

  • Justinas says:

   Sveiks Voitech,
   metalinį užpakaliuką kaip matai dariausi pats (iš darbo kokybės ypač matosi). Bet aj, darbas savo, tai vis tiek geriau nei pirkt kažką ar lipdyti iš stiklo pluošto. Kaip sakant savu prakaitu atžymėtas. O ir variantas pigus, kai panaudoji besimėtantį kapotą ir metalines duris :] Va darbo eiga: https://krapstukas.wordpress.com/2012/03/13/

   tuo tarpu pačią sėdynę man padarė jau rimtas žmogus. Mano keli bandymai buvo nesėkmingi, tai labai pasisekę aptikti tokį meistrą Vidą, kuris pasidarbavo nuostabiai. Jo el. paštas – vidas.st (čia eina eta) info.lt

   Gatvėje dar užtruks bijau kol susitiksime, nes maniškis nors tu ką nenori važiuoti padoriai. Dabar pasirodo karbiuratorius dar reikia perrinkti ir pakeisti adatas. Tai man dar teks palaukti:/ Bet vieną dieną būtinai;]

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: