lights up. part two

Pagaliau padariau savo pirmąją pilnai veikiančią lempą apie kurias rašau ankščiau. Kaip ir mano pirmasis upcycling projektas. Pradžioje maniau, jog toršerą padarysiu panaudodamas apačioje vairą, tačiau pamaniau, bet sugalvojau, kad reiktų bent truputį reguliuojamo daikto. Tam kad vaizdas nebūtų monotoniškas nusprendžiau dalį šviestuvo nudekupažuoti. Jau seniai norėjau išbandyti dekupažą, nes nors čia ir moteriškas reikalas labai (na bent pagal stereotipus), bet manau baisiai įdomių dalykų galima su juo išgauti. Manau, reikės jį kada ir motociklo pagražinimui panaudoti. Labai pasisekė, jog spintoje netyčia atradau senų Speed Racer (Penkiukės!) komiksų (mangų), kurie man ir tematika patiko ir šiaip šitą reikalą padarė vyriškesnį (nors gal komiksai su vyriškumu ir nelabai siejasi…).
Negaliu sakyti, kad gavosi viskas labai gražiai, nes vis dėlto daiktai perdirbti, bet manau atitinkamoje aplinkoje turėtų atrodyti visai savo vietoje. Na ir šiaip pirmas blynas. Jei bus kitų, tikrai bus geresni:]
Aj, o kas dėl upcycling tai panaudotos medžiagos buvo: Pannonia motociklo žibintas (veikiantis, bet man jau niekur nepanaudojamas), metalas nuo ligoninės lovos, sulūžęs guoliu nuėmėjes, perskaityti Speed Racer komiksai ir dažų likučiai iš gausybės skardinių.

Lempa

Lempa1

Lempa2

_MG_1871

_MG_1878

_MG_1885

_MG_1890

_MG_1898

_MG_1901

_MG_1911

_MG_1923

Tagged , , ,

2 thoughts on “lights up. part two

  1. juoza says:

    geras! grazu! tik jungiklio nepastebejau ? :)

  2. Justinas says:

    ant laido kabo. Ant lempos nenorėjau daryti, nes kaista ir aukštai būtų.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: