Burnt pancakes

Įrašas apie prisvilusius blynus. Žinoma, ne tiesiogine prasme – kalba eina apie pirmo karto nesėkmes, kurias teko patirti. Manau reikia tai apsirašyti, kad neleisti sau pamiršti jų ir ateityje – tam kad prisiminti, arba tam kad nebekartoti.
Aišku pats didžiausias prisvilęs blynas buvo studijos. Ir nors jau praėjo daug laiko, deja vis dar šį dalyką kompiliuoju… Na bet čia vardinant visokias nesėkmes ilgai labai užtruktų, tad apsistosiu tik ties keletu pavyzdžių “garažo” kategorijoje, nes jomis lengva iliustruoti šį reikalą.
Amžinai susiduriu su tokia bėda – jei kažkuo susidomiu – nei šeimoje, nei pažįstamų rate nėra nieko kas tais dalykais užsiiminėtų. Dėl šios priežasties tie susidomėjimai dažniausiai greitai išgaruoja (nes, kad ir kaip bebūtų, palaikymo reikia). Žinoma, išgaruoja ne visi. Deja, praktiškai visada tie, kurie pasilieka, tampa gerokai prisvilusiais pirmaisiais blynais. no worries – pamokslas gale bus – kartu ir paaiškinimas kodėl man labiau patinka sakyti prisvilęs blynas, o ne nesėkmė.

Pirmas prisvilęs blynas – vabalas ir busas (dėl to ir buvo praėjęs įrašas).
Šitas blynas toks dvigubas, bet sujungtas į vieną, nes buvo tuo pačiu metu. Skaudus labai daugeliu atžvilgių – ir finansiniu, ir emociniu. Deja, esu iš tų sentimentalių žmonių, kurie nesusivaldo nesuasmeninę daiktų. Todėl kai galiausiai tie daiktai pražūsta, skauda ne tik pinigine išraiška. Žinoma, išmokau labai labai daug ir dabar jau žinau milijoną klaidų, kurių nebekartočiau antrą kartą leisdamasis į klasikines mašinas. Ir rezultatas būtų tikrai nepalyginimai geresnis. Deja kada vėl to imtis galėsiu neaišku ir gaila visų tų žinių, kurios po truputį garuoja…
Ir nors tai ir prisvilęs blynas, kurio kaip ir gailiuosi, taip pat turiu pripažinti, kad tose mašinose buvo momentų, kurių nepamiršiu ir kurių labai pasiilgstu.

DSC01824

IMG_0100

IMG_1452

Antras prisvilęs blynas – motociklas (dar egzistuojantis).
Dar vienas mano techninis fiasko. Kadangi taip nusvilo rankos ir kišenės su automobiliais, reikėjo kažko priimtinesnio studentui. Taip pat reikėjo ir kažko su bent kruopelyte adrenalino. Aišku normalaus motociklo sau leisti negalėjau, tad pasirinkau kitą kelią – imti klasikinį pigų ir kartu išlieti ant jo savo kreivų rankų nekantrumą. Pasirodė, kad receptas nieko gero nežadantis. Pigus klasikinis motociklas – reiškia daug investicijų. Pigus motociklas, kurį Justinas nusprendė perdaryti – reiškia dar daugiau investicijų. Galiausiai rezultatas gavosi toks, kokia ir reikėjo tikėtis – investicijų tiek, kad būtų pakakę rimtam motociklui, vaizdas baisus, o iš vietos net nejuda. Žinoma, čia projektas dar tikrai nebaigtas ir jis tikrai važiuos, bei atrodys geriau. Tačiau faktas yra toks – jei prisvilusį blyną aptepsi uogiene, nuo to pats blynas skanesnis nepasidarys. Kaip ir su visais šiais dalykais galvoje nedingsta mintis – kaip velniškai geriau galėčiau padaryti dabar, jei būčiau žinojęs visą tą ką žinau, prieš imdamasis projekto.
(gerai, kad yra tėvai, kurie sudarė sąlygas normalaus motociklo turėjimui, nes nežinau kaip galėčiau gyvent be jo – kartą paragavęs, negali sustot.)

PA241668

293468_10150276806694694_4630173_n

206330_10151146780684694_886821859_n

Trečias prisvilęs blynas – animacija/filmai.

Čia gal nelabai į “garažo” kategoriją tinką ir gal net prisvilusio kategoriją (labiau tiesiog neiškepto), bet vis tiek yra kažkas dėl ko graužiuosi. O blogiausia, kad nerandu prakeikto postūmio tęsti, nors žinau, kad dabar jau galiu žymiai geriau. Todėl čia gal ir tiesiog nesėkme vertėtų vadinti. Kurią labai tikiuosi dar ištaisyti. Labai.

IMG_3044

Truputį moralas ir ketvirtas prisvilęs blynas – dviračiai.
Prisvilęs blynas yra gerai tuo, kad vieną kartą prisvilinęs, kitą kartą jau žinai, ką padarei blogai (ar bent jau dalį tų savo klaidų). Tai vat lygiai taip pat buvo su dviračiais. Pirmas mano perdarytas dviratis buvo katastrofa. Kapitali katastrofa. Visiškai sugadinau savo pirmą normalų dviratį. Dalis jo dar vis pas mane:

DSC01596

IMG_2020

Bet esmė ta, kad kitaip nei ankstesniuose pavyzdžiuose, čia viskas nepasibaigė ties pirmu blynu. Taip buvo atmušta akis ir rankos, kol jos pradėjo konstruoti kažką, kas jau tikrai patraukią akį (bent jau kitų nuomone).

_MG_0443

IMG_1340

IMG_6659

Tai va čia toks mažas moralas ir pavyzdys sau, su viltimi, kad ateityje galėsiu pateikti antrųjų blynų ne tik dviračiuose…

Tagged ,

One thought on “Burnt pancakes

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: