new clothes

Einšteinas yra pasakęs

“Insanity: Doing the same thing over and over again and expecting different results.”

Kadangi Honda šiuo principu jau ėmė vesti prie išprotėjimo ir šiaip neapykantos šitam motociklui (n kiekis darb be visiškai jokių rezultatų), tai nusprendžiau vėl padirbėti prie išvaizdos, kad nusileidus kiekvieną kartą į garažą taip nebadytų akių ir nors kruopelytė rezultato matytųsi.

Darbų sąrašas – padaryti naujus laikiklius įvairiems dalykams, susimeistrauti gražesnius sparnus, pasidaryti šoninius dangtelius, persidažyti pilka spalva ir sugalvoti kaip šiaip šiek tiek charakterio įvesti išvaizdai.

Pirmiausia susivirinau krūvą dalių. Viskas iš visokių atlikusių metalo atraižų, tad nieko gražaus, bet bent jau tvarkingiau nei buvo ankščiau. Taip pat iš stiklo pluošto pasidariau sparnus.

Eilinį kartą teko įsitikinti, kad viena pagrindinių savybių, kurios skiria gerą meistrą nuo blogo yra tai, kad geras meistras mato tris žingsnius į priekį. Tuo tarpu aš kaip su viena akimi dirbdamas, pirma padarau, o tada išvis pradedu mąstyti kam čia aš ką dariau (kaip žinia, motociklas dar nėra nuvažiavęs nė metro, bet buvo perdažytas jau keturis kartus). Taip ir dabar pasirodė, kad sparnai per silpni, o stiklo pluoštas man ir šiaip labai nepatinkanti medžiaga, tai darbas darant juos ir laikiklius nuėjo per niek. Ir atrodo per 8 metus garaže galėjau nors ko nors išmokti… Tai ėmėm ir viską perdarėm. O tam, kad motociklui įkvėpti kokio nors charakterio nusprendžiau vėl pasinaudoti Speed Racer mangomis. Tinkama tematika ir man patinkančios iliustracijos. Aišku, lipdukai būtų profesionaliau, bet lipdukai kainuoja, o čia nemokamai ir pilna kūrybinė laisvė.

Ta proga susitvarkiau ir elektros sistemą, kuri visuomet man kelia nerimą dėl savo painumo. Šį kartą ėmiau ir pasidariau atskirą dėžutę jai bei susinumeravau visus laidus, tad dabar atsekti kas kur ir kodėl eina nebebus jokių problemų.

Dažymui teko naudoti dažų likučius nuo buvusių projektų, tai nieko kokybiško. Bet pastaruoju metu visai patiko pilkos spalvos gilumas, tad nusprendžiau, kad turėtų visai gerai derėti prie mangą iliustracijų tekstūros ir atspalvio.

Na ir galutinis rezultatas gavosi maždaug toks:

_MG_4051

_MG_4047

_MG_4038

_MG_4029

_MG_4023

Tikrai nieko labai gražaus, bet tiesiog taip baisiai į akis nekrenta (iš gerosios pusės). Galiausiai šiaip ar taip nevažiuojančiame motocikle nėra jokio grožio. Kol nevažiuoja, tol jis sielos neturi. Čia taip kaip žmogus ir manekenas – atrodo gal ir panašiai, bet… Metalo gabalas ir tiek. Net kaip spintelės nepanaudosi, o kaip kėdė baisiai nepatogus. Gal ir gerai, kad nevažiuoja, nes žinant mano darbų kokybę tai pirmam posūkyje ratą pamesčiau, vairas atsisuktų, variklis perkaistų. Apie stabdžius išvis nėra ką kalbėti… Na bent pasimokiau kaip ko nereikia daryti. Bėda tik, kad vien iš klaidų mokydamasis malonumo jokio nejauti.

_MG_4020

Tagged ,

2 thoughts on “new clothes

  1. j says:

    atrodo tai tikrai labai gerai! o vaziutot tai vaziuos vis tiek viena diena ;) keep going ;]

  2. Rokas says:

    Super Justai, ypač spaudžiu dešinę už laidus ir jų sunumeravimą man atsekt ir suprast kas kaip ten tai visiškas kosmosas, spalva graži ir iliustracijos tikrai dera. Kažkur skaičiau kad kažkiek jau pavažiavai tai tikiuos neužlgo važiuos daugiau nei kažkiek metrų!! :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: