Standing Desk

Vis dažniau ir dažniau ėmiau save pagauti rymantį ant darbo stalo ir auginantį kuprą. Kupra dalykas kaip ir nereikalingas, tad reikėjo išeities. Sprendimas – dabar išpopuliarėjęs ir paplitęs stovimas stalas. Sako ir sveikatai gerai, ir dirbti patogu. Žinoma, atsistojus dirbant visų bėdų neišspręsi. Svarbu tiesiog turėti galimybę keisti pozicijas, ką toks stalas ir suteikia.

Po trupučio research ir eskizų priėjau išvadų, kad kuo paprasčiau – tuo geriau. Tokie stalai dažnai būna reguliuojamo aukščio, tačiau aš neradau tam didelio pritaikymo savo situacijoje. Pasipaišom ir prie darbo. Laukė daug pjaustymo ir daug virinimo. Nei to, nei to neesu mėgėjas (gal dėl to, kad tiesiog nesugebu tiesiai pjaustyti ir gražiai virinti), tačiau norėjosi baldo kuris būtų iš tikrų medžiagų (jokių plastikų ar pnš.) ir atrodytų pakankamai archajiškai.

Stanmding Desk-0024

Nors labai norėjosi storesnio ir gražesnio medžio stalviršio, tačiau rimto medžio masyvo stalviršio kainos atbaidė nuo tokių norų. Kadangi vis tiek norėjau medžio masyvo, nes norėjau jausti tikrą medį po rankomis, panaudojau plonesnį beržinį skydą, kurį ištepiau alyva. Ir skaniai kvepia (o tai irgi labai svarbu) ir malonus jausmas.

Stanmding Desk-0142

Galutinis rezultatas gavos toks. Nieko įmantraus, nieko išties per daug gražaus. Tačiau gal būt geriau už IKEA ar laminato dykvietę.

Stanmding Desk-0162

Standing Desk-0200

Standing Desk-0220

Standing Desk-0214

Standing Desk-0248

Standing Desk-0257

Standing Desk-0243

Standing Desk-0227

Tagged , ,

7 thoughts on “Standing Desk

 1. Edmundas says:

  Gražus stalas. Kas per reikalai, kad Cafe Racer nesimato garaže, tačiau kito motociklo griaučiai užkelti? Naujas projektas?

  • Justinas says:

   Yra Cafe garaže, tik dalimis. Vienas nenusisekė projektas, tai galvojau kito imsiuos, bet neįvertinau kapitalinio remonto kainos ir dabar sėdžiu su dviem motociklais, kurių prikėlimas brangesnis nei tiesiog nusipirkt kažką padoraus tokio pačio. Vis nepasimokau nepirkti grabų paskutinių. O vat jūsų dirbtuvės tai įspūdingos dabar! Labai laukiu projektų iš ten seilės varvinimui;]

 2. Sla Malenko says:

  puikiai, Justinai. Sakyk, kodel naudoji pilnavidurius vamzdzius?

  • Justinas says:

   Dėl estetikos. Norėjau laibo stalo su storu stalviršiu (tas dar bus vėliau). Tam kad būtų tam tikras kontrastas. Šiaip man šitie 12mm strypai patinka.
   Čia stalas ofisinis, tai nebus labai didelių apkrovų ir tie strypai ok, bet garaže aišku jau netiktų. Garaže stalus susivirinau iš 3cm vamzdžių, tai ten jau laiko kaip reikiant. Iš ties tai gražus stalas ir iš jų būtų, bet čia jau prie bendro interjero reikia derint.

 3. Sla Malenko says:

  as turiu galvoje ne vamzdziu plonuma, o ar jie pilnaviduriai?

 4. Justinas says:

  Nes kai tokie ploni, tai jei būtų tuščiaviduriai stalas per mažai svertų. Ir dabar išties per mažai sveria, tai dar progai pasitaikius, manau, daugiau įvirinsiu strypų. Patinka man kai daiktai turi aiškų ne tik vizualinį, bet tikrą svorį.
  Ir dabar dar pagalvojau, kad virinant iš tuščiavidurių su pjaustymu bėda – reiktų labai tiksliai visus vamzdžius 45 laipsnių kampu pjaustyt. Rankiniu būdu čia be šansų.

 5. Sla Malenko says:

  supratau:). As turiu stala susivirines is tusciaviduriu.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: